Grupa Eura7 powiększa dział PR i Content Marketingu

Do działu PR i Content Marketingu Grupy Eura7 dołącza nowy specjalista. Od teraz w zespole, którym kieruje Maks Michalczak, pracować będzie Monika Serwińska, obejmie stanowisko Content Creatora. Monika zawodową przygodę z Grupą Eura7 będzie kontynuować po zakończonym stażu. Jest absolwentką Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie. W zakresie wybranego profilu kształciła się dodatkowo na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyła kierunki architektura informacji, a także komunikowanie promocyjno-wizerunkowe reklama, branding i public relations.

Sama Serwińska mówi: „Liczę, że nasza współpraca będzie czasem intensywnej nauki oraz licznych sukcesów. Dotychczasowy pobyt w firmie pozwolił mi zdobyć cenne umiejętności, które chciałabym doskonalić i za ich pomocą wnieść prawdziwą wartość do naszej wspólnej pracy. Kreowanie contentu to dla mnie pasja i pole do stałego rozwoju. Jestem przekonana, że razem osiągniemy naprawdę wspaniałe rzeczy i będziemy tworzyć niesamowite projekty”.

„Dynamika współczesnych mediów, w tym mediów społecznościowych w ramach content marketingu jest na tyle duża, że do bycia w pełni efektywnym i kreatywnym potrzebna jest współpraca z młodym pokoleniem. Warto korzystać z umiejętności i predyspozycji generacji, która mając od najmłodszych lat kontakt z najnowszymi technologiami, osiąga biegłość w oczekiwanym przez nas zakresie w sposób naturalny. Cieszę się, że Monika, osoba dynamiczna, pełna inwencji, zostaje z nami na dłużej. Już podczas stażu pokazała, że nie będzie tylko uzupełnieniem zespołu, lecz wartością dodaną kapitału osobowego naszej firmy, o czym przekonali się nie tylko współpracownicy, ale również Klienci Grupy Eura7” - uzasadnia kadrową decyzję Maks Michalczak.

Sprawdź pozostałe aktualności

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, [email protected]

Biuro w Warszawie:

780 076 454, [email protected]