Arhelan z urodzinową loterią od Grupy Eura7

Ruszyła urodzinowa loteria sieci Polskich Sklepów Arhelan. Za szereg działań marketingowych oraz organizację loterii odpowiedzialna jest Grupa Eura7. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej puli 80 000 zł, w tym wygrana główna w wysokości 32 000 zł.

Grupa Eura7 odpowiada za scenariusz i produkcję spotu radiowego oraz telewizyjnego, promujących loterię Arhelan. Na potrzeby akcji zaprojektowano także specjalny motyw graficzny - key visual oraz landing page, zakupiono media w TVP Białystok, Radiu Jard oraz RMF MAXX Podlasie. Przygotowano projekty graficzne do druku materiałów do ponad 110 sklepów, w tym: zdrapki, ulotki, plakaty, wobblery, naklejki na podłogę, oznaczenia na lady chłodnicze. Za organizację samej loterii odpowiada warszawska spółka Nofsza, należąca do Grupy Eura7.

 

Błażej Balcerzyk, Team Leader konstatuje: „Nasza komunikacja nie jest jedynie obietnicą atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim wyrazem wdzięczności za wspólnie spędzone lata oraz zaproszeniem do dalszego współtworzenia historii marki Arhelan. Jest serdecznym zaproszeniem dla każdego”.

W naszych działaniach marketingowych zawsze dążymy do tego, aby rozumieć i doceniać perspektywę klientów. Wychodząc naprzeciw insightom konsumenckim i uwzględniając najnowsze trendy zakupowe, opracowaliśmy takie kreacje komunikacyjne, które nie tylko prezentują konkretne korzyści wynikające z udziału w loterii, ale również niosą ze sobą głębsze przesłanie. Celebrowanie jest istotną częścią wspólnej podróży z klientami, dlatego nadrzędnym celem naszej komunikacji jest podkreślenie myśli przewodniej: „Arhelan to MÓJ sklep”. Chcemy, aby każdy klient czuł się nie tylko doceniony, ale także, aby zauważał, że jest integralną częścią wspólnoty, której sercem jest sieć Arhelan” - twierdzi Agnieszka Smyth, Senior Copywriter odpowiedzialna za scenariusze spotów.

Krystian Drabik, Account Executive odpowiedzialny za koordynację całości zaplanowanych prac dodaje: „Dążąc do tego, aby nasz komunikat był jak najbardziej spersonalizowany i współgrający z lokalną społecznością, podjęliśmy decyzję, w ścisłej współpracy z klientem, o przygotowaniu spotu radiowego, który zabrzmi nieco inaczej niż to, do czego przywykliśmy na co dzień. Wyjątkowość tego działania polega na tym, że zaprosiliśmy lokalnych ekspertów, którzy pomogli nam stworzyć oryginalną wersję reklamy w gwarze białostockiej. Uważamy, że walory lokalne i zrozumienie kontekstu kulturowego naszych klientów są kluczem do autentycznej i skutecznej komunikacji. Przekaz w lokalnej gwarze nie tylko dodaje uroku wiadomości, ale również jest wyrazem hołdu dla wartości historycznych i kulturowych regionu, podkreślając tym samym nasze zaangażowanie w życie lokalnych społeczności. Inicjatywa ta ma na celu nie tylko przyciągnąć uwagę, ale także pokazać szacunek i uznanie dla bogatego dziedzictwa i unikatowej tożsamości Białostocczyzny”.

Sprawdź pozostałe aktualności

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, [email protected]

Biuro w Warszawie:

780 076 454, [email protected]