Nofsza z Grupy Eura7 organizuje losowanie Forda Mustanga reZiego

Miłośnicy motoryzacji i kanału YouTube „ReZigiusz" czekali na to z niecierpliwością - jedyny taki egzemplarz Forda Mustanga, należący do niezwykle popularnego youtubera - reZiego do wygrania w atrakcyjnej loterii. Za jej organizację odpowiada spółka Nofsza, należąca do Grupy Eura7.

Ten wyjątkowy samochód o wartości prawie 300 tys. PLN jest marzeniem każdego fana motoryzacji, a szczęśliwy zwycięzca będzie miał okazję poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Auto nie przypomina już klasycznego Mustanga, a lista dokonanych modyfikacji - jak zapowiada youtuber - jest dłuższa niż lista odcinków „Mody na sukces”. Rozpoczynają ją układ wydechowy MG motorsport, pneumatyczne zawieszenie, kute w Anglii felgi specjalnie dla tego projektu, a co najważniejsze, sprowadzany na zamówienie pakiet Widebody Robot Craftsman V2. Ten Ford w ocenie twórców to jednocześnie prawdziwy wizualny potwór!

Uczestnikiem loterii może być każda osoba fizyczna, zamieszkała na terenie Polski, która ukończyła 13 lat, z zastrzeżeniem, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego na udział w loterii. Aby przystąpić do loterii, należy od godz. 10:00:00 dnia 20.04.2023 r. do godz. 22:00:00 dnia 01.06.2023 r. dokonać w sklepie internetowym, dostępnym na stronie www.losujemustanga.pl, zakupu przynajmniej jednego e-booka i zgłosić się do loterii poprzez prawidłowe wypełnienie formularza oraz opłacić złożone zamówienie.

Nie ma wątpliwości, że to wyjątkowe wydarzenie przyciągnie uwagę fanów reZiego i motoryzacji z całego kraju, a losowanie Mustanga na żywo przyniesie wiele pozytywnych emocji!

Sprawdź pozostałe aktualności

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, [email protected]

Biuro w Warszawie:

780 076 454, [email protected]