Eura7 z siedmioletnią gwarancją na realizowane wdrożenia

We współczesnym świecie cyfrowym strona internetowa jest jednym z najważniejszych narzędzi do prowadzenia biznesu, promocji i komunikacji. Kiedy inwestujemy w profesjonalnie przygotowaną stronę, oczekujemy, że będzie ona działać prawidłowo i spełniać nasze żądania. W tym kontekście informacja o „gwarancji na stronę internetową" staje się coraz bardziej poszukiwana. Oczekiwania te spełnia internetowy software house - Eura7, przyznając siedem lat gwarancji na realizowane przez siebie wdrożenia.

Co oznacza przyznanie gwarancji?

Serwisy korporacyjne, landing page, landing page loteryjne, serwisy produktowe, oprogramowanie do zarządzania programami lojalnościowymi i wszelkie inne webowe aplikacje realizowane przez Eura7 objęte są gwarancją. Co to oznacza, wyjaśnia CEO Grupy Eura7 Łukasz Wołek: „Od prawie 25 lat realizujemy prace z zakresu wdrażania software. Te ponad dwie dekady pokazały jednoznacznie, że Klienci oczekują kompleksowej obsługi, wysokiej jakości produktu finalnego, ale też gwarancji i bezpieczeństwa bezawaryjności po zakończeniu prac. Profesjonalizm naszego zespołu został wielokrotnie zweryfikowany, mam więc powody, aby mu ufać, a Klientowi zaproponować sprawdzone rozwiązania. Implikacją takiej oceny naszej pracy jest szczególna propozycja dla Klienta: dajemy aż 7 lat gwarancji na swoje realizacje”.

Gwarancja to zobowiązanie Eura7 do naprawienia ewentualnych ukrytych błędów czy problemów, które mogą wystąpić po uruchomieniu strony. „Błędy, o których mowa, pojawiają się najczęściej, kiedy mimo najszczerszych chęci nie da się ich przewidzieć w etapie projektowym. Nie zawsze uda się uwzględnić wszystkie scenariusze użytkowania naszego oprogramowania. Zawsze może się znaleźć przypadek, który nie zostanie wzięty pod uwagę i to jest jednym z błędów ukrytych” - dodaje Karol Teterycz, Technical Leader Eura7.

Dlaczego aż 7 lat gwarancji?

Patrząc na standardy rynkowe, widzimy różny czas trwania gwarancji, zazwyczaj kilka miesięcy, rok, dwa lata. W przypadku Eura7 jest to aż siedem lat. Z czego to wynika? Karol Teterycz odpowiada: „Swoje oprogramowania opieramy nie na oprogramowaniach open-source software, lecz na wykorzystaniu platformy programistycznej, tzw. framework. Dostosowany przez nasz szkielet aplikacji daje czysty kod, który z kolei sprawia, że pojawia się dużo mniej błędów, dzięki czemu możemy dać siedem lat gwarancji, która - co istotne - może być przedłużona o dowolny czas”.

Łukasz Wołek dodaje: „Portal www.malopolska.pl, który zbudowaliśmy, właśnie w tym roku obchodzi siedmiolecie, dalej funkcjonuje. Okres gwarancji ustaliliśmy, opierając się na naszym doświadczeniu, praktyka nam to podpowiada. Klienci chcieliby zmieniać strony internetowe częściej, ale to wiąże się z wydatkami, zebraniem zespołu projektowego, przygotowaniem contentu. To ogromny nakład pracy i środków. My dzięki gwarancji dajemy im czasowy bufor bezpieczeństwa, który w połączeniu z rozwojem oprogramowania, dostosowaniem do obecnych trendów pozwala realizować im zakładane cele w sposób ciągły, bez obawy, że strona przestanie działać i będzie podatna na ataki hakerskie. To potwierdził także zewnętrzny audyt bezpieczeństwa naszego rozwiązania, który został zrealizowany w 2022 roku przez uznaną firmę z Wielkiej Brytanii - SmartTech247”.

Gwarancja w ramach Eura7 na realizowane wdrożenia jest nie tylko znakiem jakości, ale również sposobem na zbudowanie zaufania wśród klientów. To również bezpieczeństwo i pewność funkcjonowania, a dodatkowo - co od lat doceniają klienci - oszczędność czasu i pieniędzy.

Sprawdź pozostałe aktualności

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, [email protected]

Biuro w Warszawie:

780 076 454, [email protected]