Abanana prowadzi kanał marki Sokoliki na TikToku i Instagramie

Krakowska agencja Abanana, wchodząca w skład Grupy Eura7, rozpoczęła prowadzenie nowych kanałów marki Sokoliki na TikToku i Instagramie. Od teraz najmłodsi użytkownicy mediów społecznościowych mogą poznać pyszne produkty z holdingu Sokołów z całkowicie innej strony!

Kto je zachwala? Sokolik - brand hero marki! To on gra pierwsze skrzypce w obu profilach kanałów społecznościowych, oczywiście razem z przepysznymi produktami. „Bardzo się cieszę, że Klient zaufał nam w wyborze kanałów i strategii komunikacji. Na Instagramie nasz Sokolik jest prawdziwym bohaterem i ambasadorem. Prowadzimy komunikację w pierwszej osobie, dzięki czemu fani wiedzą, jak przebiega jego dzień, w jakich wydarzeniach będzie brał udział, a co za tym idzie, gdzie go będzie można spotkać. Tego rodzaju naturalny content z ciekawym pomysłem jest ciepło odbierany nie tylko przez najmłodszych, ale także przez rodziców, co w przypadku tego kanału było ważne dla nas i dla Działu Marketingu marki” - wyjaśnia Agnieszka Skrabalak, Head of Creative Abanana.

Prawdziwą gwiazdą Sokolik stał się już na TikToku, angażując najmłodszych odbiorców marki. „To tu znajdziemy treści z przymrużeniem oka, odpowiadające na najnowsze trendy. Mimo że Sokolik podbija ten kanał dopiero od niedawna, szybko zbudowaliśmy zaangażowaną społeczność, która wspiera naszego bohatera i śledzi jego poczynania każdego dnia. Jest to bardzo aktywna grupa generująca od kilkudziesięciu tysięcy do prawie 400 000 wyświetleń konkretnych materiałów, co potwierdza, że decyzja o wejściu marki na ten właśnie kanał była trafna. Tak doskonały wynik jest również efektem ścisłego współdziałania pracowników Biura Marketingu i Zarządzania Marką, którzy nie tylko są proaktywni w naszej współpracy, dostarczają nam dodatkowe i niezwykle ciekawe materiały, np. z eventów, ale są również otwarci na nasze najbardziej kreatywne pomysły” - twierdzi Agata Kieloch, Account Manager w Grupie Eura7.

Linia Sokoliki codziennie towarzyszy małym i dużym smakoszom od śniadania aż po kolację, spełniając najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Marka - między innymi w ramach projektu Akademia Sokolika - swoje działania koncentruje na zachęcaniu najmłodszych do uprawiania aktywności oraz wybierania smacznego i zdrowego jedzenia.

Sprawdź pozostałe aktualności

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, info@eura7.com

Biuro w Warszawie:

577 148 507, office@nofsza.pl